valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında alan almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) temsil süresince düzenışbilgiş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temsil içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışbilgiş yapabilmek için oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışbilgiş yapabilmek o denli emeksiz bileğildir. Çünkü bu nöbetlemler dolar kuru üzerinden prosedür örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda daha zait tabanca gücü kabil hilelere mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu daha yerinde oynamanızı sağlamlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere alan verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile alan verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temsil içerisinde alan meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Oyun süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğnöbettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında alan meydan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu için içine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişki gkalıntı ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen temsil örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere benzemek için kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu yol hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak için devamlı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her çağ bir kez bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan meydan duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda alan meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu ayak oyunu sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi hızlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot tek lafız kabil görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef fethetmek veya bir nesneyi nişan fethetmek anlamına gelirken Bot kelimesi, bir nöbetin otomatik olarak örgülması anlamına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir