mobil ödeme bozdurma nedir

Hareketli ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının allıkışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme akçe sistemi ile Ödeme etkili olmak talip kişiler, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip allıkışveriş mesleklemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sebebiyle bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı biçim bakiyesi ise krediden düşüş yapılır. Bunun yönı teselsül iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu mesleklemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği boş bulunan kredi kartları mutavassıtlığı sebebiyle olabilir.

Hareketli Ödeme Sistemi sebebiyle Satışlarda Arkaış Yakalama
E-ticaret ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belli bir oranda kişilere hitap değer. İşletme yerlerinin garaz kitlelerinden bulunan yoğaltıcı gruplarının allıkışveriş allıkışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının kredi ve banka sütsüzı yöntemi ile allıkışveriş yapmayı yeğleme ederken kredi sütsüzı ve banka sütsüzı bulunmayan kişiler ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya mobil ödeme bozdurma yöntemi kadar seçenekleri yeğleme ederek allıkışveriş yamayı yeğleme değer.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya esasladığından itibaren bu sistemi kullanan çok şu denli nefer ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini almak gerek. Doğrusu kısaca bahsetmek gerekirse mobil ödeme sistemi mevki meydan e- ticaret şirket bölgeleri ulaştığı garaz kitleye bir yeni tabur daha eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satılarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine mevki vererek, garaz kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda daha çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir