MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan aşağı muhaliflayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden dayalı bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat yaratıcı pratik yevmi yüzlerce saat dinlenerek belde suretünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla dokumalarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde il haricinde yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak il haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey laf ettiriyor. Eserin bu denli aktif evetğu bilinmiş olduğu midein pratik ve öteki sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut gözlemek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça laf ettiren pratik hakikat görülmeye fehamet. İnternet sitesi baştan aşağı hareketli uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde özen verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi durmadan vüruttirilmekte ve kullanıma daha normal bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan neva sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uygun şekilde temaşa edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en uygun şekilde faydalanmaktadır. Zaten pratik marketlerden bakmış olduğunız çağ uygulamanın benekının ve indirilme tartıının ne denli yüksek bulunduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında hakikat kırnak bir iş çıayalp insanlara en uygun şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir