Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çhileışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, midi ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Marifet Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Dinçler” hareketi hayata cemaziyelevveltir. Bir yıl sürmesi planlanan davranış inanılmaz müntesip görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en yüce cahillik hareketi olarak 2,5 sene sürerek aleladearkaü bir peklımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Terbiye Icra vekiliı, Gencelme Spor Icra vekiliı ve YÖK Serı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal problemlerın çözümü midein tarihlerinde ilk kere tören düzeni imzalatarak toplumsal mevzularda omuz omuza davranış etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş avluında birsonsuz farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de tat alma organı eğitimi almıştır. Burayı da yüce bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek birsonsuz proje ve çhileışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında birsonsuz muvaffakiyetlı çhileışferment imza atmıştır.
Tekrar ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini de almıştır. Bu çhileışmaların sonucunda Dünyanın en yüce kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve öteki ülkelere sistem gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun serkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz midein kurum kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; birsonsuz vakıf ve uluslararası kuruluşa, çhileışmalar ve projeler dair koltuk vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir